Tjongejonge, wat hebben wij een geluk gehad. Vanmorgen om half elf viel het met bakken uit de hemel en dat kwam buitengemeen slecht uit. Wij zouden namelijk, met een klein groepje, Willem gaan toezingen. Die viert vandaag zijn 80e verjaardag. Een half uur later stonden we op de stoep en… kwam de zon door! Er kon gezongen worden. In de regen zouden we het ook wel gedaan hebben hoor, maar dat is toch verre van plezierig.
Reacties
geef een reactie
Categorieën
- Argentinië
- atelier
- Bar l'Aut'antique
- beelden
- beestjes
- bewegende beelden
- bibliotheek
- boerenerf
- bouleshit
- buitenom
- Cato
- château
- corona
- Cuba
- cultureel
- enchanté
- feest
- fotofilmpjes
- gastblog
- Geen categorie
- geLACHkamer
- ijslandse paarden
- interessant
- Jowlevi
- Jowluca
- Kate to New Zealand
- kerk
- keuken
- korstmossen
- kruisbeeld
- Le Val d'Arconce
- le vert pré
- luiken
- markt
- nepal
- oog voor detail
- paulvlog
- pompstation
- Puck
- serre
- straatje
- Tara
- tuin
- uitstapjes
- vlinders
- vogels
- voiture
- vroeger
- watermolen
- wei
- wijngaard
Gefeliciteerd, wat een leuke verrassing. Hier mogen we helaas nog maar een gast per dag ontvangen 😢. Dus dat worden hier hele saaie verjaardagen😢😢😢😢
By: Ruud on 23 januari 2021
at 20:02
Ruud neemt me de woorden uit de mond, wat een prehistorisch tafereeltje is dit voor ons! Het was gelukkig een echte verjaardag voor Willem! Leuk filmpje weer met die gezellige hoempa!
By: Gon on 23 januari 2021
at 20:08
Het was niet helemaal 100% corona-proof, maar met een 80e verjaardag mag je wel een heel klein beetje risico nemen.
By: -paul on 24 januari 2021
at 00:54
Tuurlijk 🍰🍰🍰🍰🍰🍩👍👍
By: Gon on 24 januari 2021
at 11:00
Hello Paul. I’ve clicked on my Herberg icon this morning and have found the celebration chez de Waard. Looks to have been very jolly. So good to see familiar faces and to hear familiar laughter. Glad you’re keeping safe and well. Much love.
By: Kate Macky on 29 januari 2021
at 09:24