
Niet te geloven, zon en buitenom 9 °C. Tijd om elkaar als de wiedeweerga bij elkaar te trommelen om te gaan jeu de boulen op de baan naast de kerk in Prizy. Kijk toch eens naar die tevreden koppies. Moet wel zeggen dat het, na bijna twee maanden drooglegging, even wennen is om weer het niveau te halen. De structuur van de baan is door de vorst anders geworden. De ballen rollen minder goed en daar moet je rekening mee houden. Van die dingen. Enfin, de kop van het nieuwe jaar is er weer af.
Zie ik hier de anderhalvemetersamenleving in actie? Je bent er vast snel even tussen geschoven terwille van de opname, Paul.
By: petra1945 on 19 januari 2021
at 19:02
Hier in Frankrijk geldt een onderlinge afstand van 1 meter. Door het kleine bankje was het overmacht. Het zal ongeveer zo’n tien seconden geduurd hebben.
By: -paul on 19 januari 2021
at 19:39
Wat een heerlijk gezicht jullie zo in het zonnetje. De Achterhoek biedt niet veel dan slechts regen. Stuur wat zon hierheen!
By: Gon on 19 januari 2021
at 22:31