Van Remedios in het noorden is het een uur rijden over een eilandengroep naar het strand van Cayo Santa Maria aan de Atlantische Oceaan. Een eind verder in de oceaan liggen de Bahama’s. Die zie je niet. Nou ben ik zelf opgegroeid in de mergelgrotten van Limburg, dus veel met de zee heb ik nooit gehad. Maar… zo’n onvoorstelbare blauwe zee als vandaag heb ik nog nooit eerder gezien. Daar komt bij dat het strand hagelwit en schoon is. Troepvrij, geen lege blikjes en plastic flesjes. Ook dat heb ik nog nooit eerder gezien.
Reacties
geef een reactie
Categorieën
- Argentinië
- atelier
- Bar l'Aut'antique
- beelden
- beestjes
- bewegende beelden
- bibliotheek
- boerenerf
- bouleshit
- buitenom
- Cato
- château
- corona
- Cuba
- cultureel
- enchanté
- feest
- fotofilmpjes
- gastblog
- Geen categorie
- geLACHkamer
- ijslandse paarden
- interessant
- Jowlevi
- Jowluca
- Kate to New Zealand
- kerk
- keuken
- korstmossen
- kruisbeeld
- Le Val d'Arconce
- le vert pré
- luiken
- markt
- mooiste maandelijkse blogfoto's
- nepal
- oog voor detail
- paulvlog
- pompstation
- Puck
- serre
- straatje
- Tara
- tuin
- uitstapjes
- vlinders
- vogels
- voiture
- vroeger
- watermolen
- wei
- wijngaard
Wat een plaatjes! Genieten zo te zien. Grappig dat we veel herkenbare pleintjes, strandjes en winkeltjes zien voorbij komen. Zijn jullie in Remedios ook in de kerk op het grote plein geweest? Ook de moeite waard. Daar staat een beeld van een zwangere Maria. Geniet er nog even van samen!
By: Marieke on 19 maart 2019
at 19:07
Prachtige foto van de zee, aan mij zeer besteedt, ben dol op de zee, krijg er nooit genoeg van………….en schone stranden zijn er ook nog steeds hoor Paul.
By: mia on 19 maart 2019
at 19:55